Monitoring pojazdów ciężarowych

Monitoring pojazdów ciężarowych

Monitoring pojazdów ciężarowych
Dla spedycji i logistyki w kraju i za granicą.
Lokalizacja pojazdów
Kontrola czasu pracy i postojów
Kontrola tankowań i zużycia paliwa
Zdalny odczyt danych z tachografu

Dlaczego my?

System GeoNAVI to połączenie wieloletniego doświadczenia, najlepszych technologii produkowanych w Europie oraz funkcjonalności, które powstawały na życzenia naszych klientów przez lata.

Dlaczego GEONAVI?

Transport ciężarowy to przede wszystkim ogromne koszty utrzymania, które możesz zoptymalizować z pomocą GeoNAVI – nasz monitoring GPS pomoże w zmniejszeniu wydatków, zapewniając niezawodność śledzenia tras i nie tylko.

Monitoring GPS do samochodów ciężarowych został dopełniony między innymi funkcją kontroli ilości tankowań paliwa, ewentualnych ubytków i nagłych spadków, o których powiadamiamy specjalnym alertem. Dzięki temu możesz obniżyć koszt miesięcznych tankowań nawet o 20%. Oferujemy również możliwość analizy jazdy kierowców, która pozwala na zmniejszenie spalania.

Polskie prawo wymaga od przedsiębiorców z branży transportowej pobierania danych z tachografów przynajmniej raz na 90 dni oraz raz na 28 dni w przypadku karty kierowcy. Monitoring GPS dodatkowo wspomaga komunikację z kierowcami i rozliczenia z kontrahentami oraz powiadamia o dotarciu pojazdu do strefy rozładunku lub załadunku. Można również na bieżąco monitorować czas pracy kierowcy oraz pozyskiwać takie dane jak dobra prowadzenia, jazdy tygodniowe czy status tachografu.

ZAOSZCZĘDŹ DO 20% NA PALIWIE
MONTAŻ NA TERENIE CAŁEGO KRAJU
NIEZAWODNE URZĄDZENIA FIRMY TELTONIKA

Sprawdź inne zastosowania

Systemu GeoNAVI
Siedziba firmy:
ul. Spacerowa 1/4
62-811 Kościelna Wieś
Księgowość i windykacja: