Monitoring transportu chłodniczego

Monitoring transportu chłodniczego
Dla transportu żywności, zaopatrzenia aptek i szpitali oraz innych pojazdów specjalistycznych.
Przypomnienia o badaniach okresowych
Monitoring temperatury chłodni
Kontrola zużycia paliwa
Kontrola czasu pracy i postojów

Dlaczego my?

System GeoNAVI to połączenie wieloletniego doświadczenia, najlepszych technologii produkowanych w Europie oraz funkcjonalności, które powstawały na życzenia naszych klientów przez lata.

Dlaczego GEONAVI?

Transport chłodniczy każdego dnia stawia przed przedsiębiorcami wyzwania, których sprostanie jest kluczowe. Z pomocą monitoringu GPS pojazdów chłodniczych zoptymalizujesz koszty prowadzenia działalności, zagwarantujesz klientom usługi na najwyższym poziomie oraz zredukujesz ryzyko uszkodzenia towaru w wyniku przekroczenia dozwolonej temperatury w wewnątrz chłodni.

W transporcie chłodniczym liczy się przede wszystkim temperatura – monitoring chłodni GeoNAVI pozwoli zagwarantować towarom bezpieczeństwo i optymalne warunki w trakcie przewozu, chroniąc Twoją firmę przed stratami finansowymi. System na bieżąco monitoruje temperaturę chłodni i umożliwia wydruk wszystkich pomiarów w formie PDF.

Wśród funkcjonalności naszych urządzeń znajdziesz nie tylko możliwość kontrolowania temperatury, ale także monitoring przeglądów technicznych. Z pomocą GeoNAVI już nigdy nie przegapisz okresowych badań rejestracyjnych i specjalistycznych.

Monitoring GPS pojazdów chłodniczych pozwala także na kontrolowanie realnego czasu pracy kierowcy i ewentualnych opóźnień.

ZAOSZCZĘDŹ DO 20% NA PALIWIE
MONTAŻ NA TERENIE CAŁEGO KRAJU
NIEZAWODNE URZĄDZENIA FIRMY TELTONIKA

Sprawdź inne zastosowania

Systemu GeoNAVI
Siedziba firmy:
ul. Spacerowa 1/4
62-811 Kościelna Wieś
Księgowość i windykacja: