Funkcjonalności monitoringu GPS pojazdów

Wyznacz swoją trasę z GeoNAVI

Jesteś właścicielem przedsiębiorstwa, w którym na co dzień zarządzasz flotą samochodową lub maszynami budowlanymi? Szukasz rozwiązania, dzięki któremu uzyskasz dostęp do informacji na temat bieżącej lokalizacji i faktycznie pokonywanej trasy? Skorzystaj z monitoringu GPS pojazdów GeoNAVI, który sprawdzi się niezawodnie zarówno w kraju, jak i za granicą.

Z pomocą naszych nowoczesnych urządzeń zwiększysz wydajność pracy, terminowość dostaw oraz bezpieczeństwo pracowników, pojazdów i ładunków na trasie. W ofercie GeoNAVI znajdziesz monitoring pojazdów osobowych, dostawczych i przemysłowych, maszyn rolniczych oraz rozwiązania dedykowane firmom specjalizującym się w transporcie chłodniczym i ciężkim.

Nasi klienci mogą liczyć na 24 miesięczną gwarancję oraz archiwizację danych przez cały okres współpracy oraz pomoc indywidualnego opiekuna, a to wszystko bez konieczności podpisywania umowy okresowej.

Główne funkcjonalności

W GeoNAVI oferujemy urządzenia służące do monitoringu pojazdu, których zestaw funkcjonalności jest dobierany indywidualnie do potrzeb każdego klienta. Wśród nich znajdziesz:

Monitoring pracowników

Z pomocą monitoringu GPS pojazdów GeoNAVI możesz na bieżąco kontrolować historię trasy, czas pracy czy typ jazdy pracowników, jednocześnie ciesząc się dostępem do danych z poprzednich wyjazdów – aplikacja pozwala na ich ewidencję bez określonego limitu czasu. Na podstawie zgromadzonych parametrów możesz tworzyć zestawienia dotyczące tras, wykorzystania pojazdów czy odwiedzin wyznaczonych punktów.

Tekturowe figurki przedstawiające osoby stojące w kręgu trzymające się za ręce owinięte rękoma osoby prezentującej GeoNAVI

Śledzenie tras pojazdów

Nadajnik zamontowany w firmowej flocie pozwala na nieustanne śledzenie tras w czasie rzeczywistym. Dodatkowo monitoring GPS pojazdów umożliwia zdalny odczyt danych z tachografu i karty kierowcy bez fizycznego dostępu do samochodu oraz pozwala na wygenerowanie potrzebnych informacji. W przypadku tachografu można uzyskać dane z dowolnego okresu, natomiast w przypadku karty kierowcy obowiązuje wyłącznie roczny okres przechowywania informacji.

Pinezka wbita w mapę określająca cel GeoNAVI

Kontrola zużycia paliwa

Możliwość bieżącej kontroli zużycia paliwa pozwala na monitorowanie jego ewentualnych ubytków, sprawdzanie liczby tankowań, a zarazem oszczędność pieniędzy. Montaż rozwiązań GeoNAVI umożliwia obniżenie kosztów paliwa nawet o 20%. Co więcej, system, wykorzystując ALERT, poinformuje Cię w przypadku wystąpienia nagłego spadku poziomu paliwa.

Wskaźnik poziomu paliwa w samochodzie wskazujący prawie pełny bak GeoNAVI

Monitoring czasu pracy

Monitoring pojazdów i czasu pracy daje możliwość dokładnej rejestracji godzin spędzonych w trasie, na postoju, czy śledzenia pozycji pojazdu na mapie w czasie rzeczywistym. W przypadku przekroczenia zdefiniowanej strefy system wysyła odpowiednie powiadomienie. Funkcjonalność pozwala również na szczegółową analizę parametrów pracy samochodu – poziomu paliwa, średniego spalania, obrotów silnika czy aktualnej prędkości.

Pracoholizm - osoba siedząca za biurkiem spogląda na laptopa, z którego wysunięta jest ręka z zegarem sugerując, że kończy się czas GeoNAVI

Ochrona przed kradzieżą

Firmy dysponujące rozbudowaną flotą samochodową bardzo często padają ofiarami kradzieży. Obecnie złodzieje posługują się zaawansowanym technologicznie sprzętem, który pozwala na szybkie i praktycznie niezauważalne przechwycenie auta. Właśnie dlatego w GeoNAVI oprócz monitoringu pojazdu oferujemy dodatkowe zabezpieczenie – moduł zdalnej blokady zapłonu, która może zostać aktywowana z poziomu aplikacji. Jest to skuteczne rozwiązanie, jednak należy pamiętać, że nie gwarantuje 100 % ochrony. Program pozwala także na zdalne uruchamianie i wyłączanie urządzeń w pojeździe. Co więcej, dzięki naszemu systemowi otrzymujesz dostęp do raportów z alarmów, w tym także wymuszonych, oraz innych niepokojących zdarzeń.

Osoba otwierająca samochód pilotem GeoNAVI

Monitoring przeglądów

Zadbaj o bezpieczeństwo pracowników, pojazdów i ładunków. Skorzystaj z funkcjonalności, dzięki której już nigdy nie ominiesz żadnej wizyty u mechanika. Rozwiązanie pozwala na zarządzanie terminami przeglądów technicznych w przejrzysty sposób.

Mechanik diagnozujący samochód z podkładką i raportem w ręce na tle otwartej maski samochodu GeoNAVI

Zdalny odczyt danych z tachografu i karty kierowcy

Dzięki tej funkcjonalności będziesz mógł pobrać zdalnie dane z okresu, który Cię interesuje. Należy pamiętać, że przy karcie kierowcy, odczyt danych jest możliwy po około roku.

Biznesmen lub ekspert finansowy analizuje wykres raportu biznesowego i wykres finansów, w biurze firmy GeoNAVI
Sprawdź zastosowania
Systemu GeoNAVI

Gotów by zacząć?

Skontaktuj się z nami!
Siedziba firmy:
ul. Spacerowa 1/4
62-811 Kościelna Wieś
Wsparcie techniczne:
Pon. - Pt. 8.00-16.00
Sobota 8.00-16.00

MASZ PYTANIA? NASI SPECJALIŚCI CHĘTNIE NA NIE ODPOWIEDZĄ

    Dziękujemy za przesłanie wiadomości