Monitoring GPS maszyn i pojazdów rolniczych

Monitoring pojazdów rolniczych

Dla przemysłu rolniczego oraz nowoczesnych gospodarstw rolnych.

Ochrona przed kradzieżą

Definicja własnych geostref

Kontrola zużycia paliwa

Kontrola czasu pracy i postojów

Dlaczego my?

System GeoNAVI to połączenie wieloletniego doświadczenia, najlepszych technologii produkowanych w Europie oraz funkcjonalności, które powstawały na życzenia naszych klientów przez lata.

Dlaczego GEONAVI?

Jednym z problemów, z którymi dość często spotykają się właściciele pojazdów rolniczych, jest kradzież paliwa. Z pomocą monitoringu GPS maszyn rolniczych otrzymujesz maksymalną kontrolę nad paliwem – nasz system informuje Cię o nagłym spadku paliwa i jego ewentualnych ubytkach, jednocześnie pozwalając na kontrolę liczby tankowań. W efekcie oszczędność pieniędzy wynosi nawet do 20% miesięcznie.

Monitoring GPS maszyn rolniczych GeoNAVI to również gwarancja ochrony przed kradzieżą. Dodatkowe zabezpieczenia do oferowanych rozwiązań umożliwiają zdalną blokadę zapłonu czy wysyłają raporty z alarmów i innych niepokojących zdarzeń.

Na tym możliwości GeoNAVI się nie kończą! Kompleksowe rozwiązania pozwalają na bieżącą kontrolę pojazdów, monitoring czasu pracowników, czy weryfikację pracy w wyznaczonej geostrefie, dzięki którym zmniejszysz koszty utrzymania floty, zwiększysz efektywność pracy oraz zredukujesz ryzyko oszustw.

ZAOSZCZĘDŹ DO 20% NA PALIWIE
MONTAŻ NA TERENIE CAŁEGO KRAJU
NIEZAWODNE URZĄDZENIA FIRMY TELTONIKA

Sprawdź inne zastosowania

Systemu GeoNAVI
Siedziba firmy:
ul. Spacerowa 1/4
62-811 Kościelna Wieś
Wsparcie techniczne:
Pon. - Pt. 8.00-16.00
Sobota 8.00-16.00

MASZ PYTANIA? NASI SPECJALIŚCI CHĘTNIE NA NIE ODPOWIEDZĄ

    Dziękujemy za przesłanie wiadomości