Monitoring GPS lokomotyw i wagonów kolejowych

Monitoring lokomotyw i wagonów kolejowych

Automatyzacja rozliczeń i ewidencji

Lokalizacja pojazdów

Monitoring ładunków

Definicja własnych geostref

Dlaczego my?

System GeoNAVI to połączenie wieloletniego doświadczenia, najlepszych technologii produkowanych w Europie oraz funkcjonalności, które powstawały na życzenia naszych klientów przez lata.

Dlaczego GEONAVI?

Monitoring GPS lokomotyw i wagonów kolejowych to rozwiązanie dla klientów, którzy szukają rozwiązania pozwalającego na nieustanne śledzenie dokładnego położenia w czasie rzeczywistym. System GeoNAVI działa i w Polsce, i za granicą.

Dostępny w naszej ofercie monitoring GPS wagonów kolejowych zapewnia bezpieczeństwo ładunków oraz pozwala zautomatyzować system weryfikacji i szczegółowej kontroli pojazdów. Bez konieczności podpisywania umowy okresowej i w atrakcyjnej cenie otrzymujesz dostęp do kompleksowego systemu, który zoptymalizuje proces zbierania danych i zwiększy terminowość dostaw.

GeoNAVI może być zintegrowane z Twoim systemem – dzięki temu w ciągu kilku minut wyeksportujesz niezbędne dane oraz zaimportujesz raporty z wewnętrznych systemów poprzez protokół API.

Urządzenia służące do monitoringu GPS lokomotyw są objęte gwarancją przez cały okres współpracy. Zapewniamy również możliwość archiwizacji danych.

ZAOSZCZĘDŹ DO 20% NA PALIWIE
MONTAŻ NA TERENIE CAŁEGO KRAJU
NIEZAWODNE URZĄDZENIA FIRMY TELTONIKA

Sprawdź inne zastosowania

Systemu GeoNAVI
Siedziba firmy:
ul. Spacerowa 1/4
62-811 Kościelna Wieś
Wsparcie techniczne:
Pon. - Pt. 8.00-16.00
Sobota 8.00-16.00

MASZ PYTANIA? NASI SPECJALIŚCI CHĘTNIE NA NIE ODPOWIEDZĄ

    Dziękujemy za przesłanie wiadomości