Monitoring GPS samochodów ciężarowych i TIR-ów

Monitoring pojazdów ciężarowych

Dla spedycji i logistyki w kraju i za granicą.

Lokalizacja pojazdów

Kontrola czasu pracy i postojów

Kontrola tankowań i zużycia paliwa

Zdalny odczyt danych z tachografu

Dlaczego my?

System GeoNAVI to połączenie wieloletniego doświadczenia, najlepszych technologii produkowanych w Europie oraz funkcjonalności, które powstawały na życzenia naszych klientów przez lata.

Dlaczego GEONAVI?

Transport ciężarowy to przede wszystkim ogromne koszty utrzymania, które możesz zoptymalizować z pomocą GeoNAVI – nasz monitoring GPS pomoże w zmniejszeniu wydatków, zapewniając niezawodność śledzenia tras i nie tylko.

Monitoring GPS do samochodów ciężarowych został dopełniony między innymi funkcją kontroli ilości tankowań paliwa, ewentualnych ubytków i nagłych spadków, o których powiadamiamy specjalnym alertem. Dzięki temu możesz obniżyć koszt miesięcznych tankowań nawet o 20%. Oferujemy również możliwość analizy jazdy kierowców, która pozwala na zmniejszenie spalania.

Polskie prawo wymaga od przedsiębiorców z branży transportowej pobierania danych z tachografów przynajmniej raz na 90 dni oraz raz na 28 dni w przypadku karty kierowcy. Monitoring GPS dodatkowo wspomaga komunikację z kierowcami i rozliczenia z kontrahentami oraz powiadamia o dotarciu pojazdu do strefy rozładunku lub załadunku. Można również na bieżąco monitorować czas pracy kierowcy oraz pozyskiwać takie dane jak dobra prowadzenia, jazdy tygodniowe czy status tachografu.

ZAOSZCZĘDŹ DO 20% NA PALIWIE
MONTAŻ NA TERENIE CAŁEGO KRAJU
NIEZAWODNE URZĄDZENIA FIRMY TELTONIKA

Sprawdź inne zastosowania

Systemu GeoNAVI
Siedziba firmy:
ul. Spacerowa 1/4
62-811 Kościelna Wieś
Wsparcie techniczne:
Pon. - Pt. 8.00-16.00
Sobota 8.00-16.00

MASZ PYTANIA? NASI SPECJALIŚCI CHĘTNIE NA NIE ODPOWIEDZĄ

    Dziękujemy za przesłanie wiadomości