Monitoring GPS maszyn i pojazdów budowlanych

Monitoring pojazdów przemysłowych

Przygotowany z myślą o maszynach budowlanych lub o specjalistycznym zasosowaniu.

Lokalizacja pojazdów

Automatyczne raporty

Kontrola zużycia paliwa

Kontrola czasu pracy i postojów

Dlaczego my?

System GeoNAVI to połączenie wieloletniego doświadczenia, najlepszych technologii produkowanych w Europie oraz funkcjonalności, które powstawały na życzenia naszych klientów przez lata.

Dlaczego GEONAVI?

Monitoring GPS pojazdów przemysłowych i maszyn budowlanych umożliwia dokładną rejestrację czasu pracy, a co za tym idzie – pozwala efektywnie rozliczać pracę każdego z operatorów. Efekt? Oszczędność czasu i pieniędzy przy zachowaniu maksymalnej wydajności.

Aby ułatwić Ci rozliczenie, wszystkie zgromadzone dane i informacje są generowane w raportach o dowolnej częstotliwości – dziennej, tygodniowej czy miesięcznej. Co więcej, możesz robić to samodzielnie lub skorzystać z automatyzacji procesu w postaci subskrypcji. System GeoNAVI przygotuje raport za Ciebie i dostarczy go w określony dzień bez konieczności logowania się do aplikacji.

Kompleksowe rozwiązania GeoNAVI to nie tylko monitoring pojazdów przemysłowych, ale także gwarancja bezpieczeństwa. System wyposażony w funkcję ochrony poinformuje Cię SMS-owo lub poprzez e-mail o wszelkich nieprawidłowościach związanych z pracą maszyn. W ten sposób można skutecznie wykluczyć ryzyko wykorzystywania urządzeń poza normowanym czasem pracy, poprzez monitorowanie przepracowanych motogodzin.

ZAOSZCZĘDŹ DO 20% NA PALIWIE
MONTAŻ NA TERENIE CAŁEGO KRAJU
NIEZAWODNE URZĄDZENIA FIRMY TELTONIKA

Sprawdź inne zastosowania

Systemu GeoNAVI
Siedziba firmy:
ul. Spacerowa 1/4
62-811 Kościelna Wieś
Wsparcie techniczne:
Pon. - Pt. 8.00-16.00
Sobota 8.00-16.00

MASZ PYTANIA? NASI SPECJALIŚCI CHĘTNIE NA NIE ODPOWIEDZĄ

    Dziękujemy za przesłanie wiadomości