Monitoring GPS łodzi i sprzętu wodnego

Monitoring sprzętu wodnego

Lokalizacja pojazdów

Ochrona przed kradzieżą

Bezpieczeństwo dzięki czujnikowi grawitacji

Śledzenie tras pojazdów

Dlaczego my?

System GeoNAVI to połączenie wieloletniego doświadczenia, najlepszych technologii produkowanych w Europie oraz funkcjonalności, które powstawały na życzenia naszych klientów przez lata.

Dlaczego GEONAVI?

W GeoNAVI dostarczamy nie tylko urządzenia dedykowane samochodom osobowym, dostawczym czy ciężarowym. W naszej ofercie nie zabrakło również monitoringu GPS sprzętu wodnego – GeoNAVI MARINE.

Kompleksowe rozwiązanie zaprojektowane specjalnie z myślą o sprzęcie pływającym obejmuje między innymi monitoring GPS łodzi. Dzięki niemu możesz ochronić je między innymi przed złodziejami, minimalizując ryzyko kradzieży. System został wyposażony w zdalną blokadę zapłonu i udostępnianie lokalizacji – w przypadku rabunku możesz sprawdzić dokładne położenie przy pomocy monitoringu GPS sprzętu wodnego.

System GeoNAVI ma także specjalny czujnik grawitacji, który poinformuje Cię w sytuacji wywrócenia się maszyny do góry dnem.

Wybierając nasze usługi, otrzymujesz gwarancję na urządzenia przez cały okres współpracy i wsparcie indywidualnego opiekuna. To wszystko bez umowy okresowej.

ZAOSZCZĘDŹ DO 20% NA PALIWIE
MONTAŻ NA TERENIE CAŁEGO KRAJU
NIEZAWODNE URZĄDZENIA FIRMY TELTONIKA

Sprawdź inne zastosowania

Systemu GeoNAVI
Siedziba firmy:
ul. Spacerowa 1/4
62-811 Kościelna Wieś
Wsparcie techniczne:
Pon. - Pt. 8.00-16.00
Sobota 8.00-16.00

MASZ PYTANIA? NASI SPECJALIŚCI CHĘTNIE NA NIE ODPOWIEDZĄ

    Dziękujemy za przesłanie wiadomości