Monitoring GPS samochodów dostawczych

Monitoring samochodów dostawczych

Dla firm, którym zależy na bezpiecznym i terminowym dostarczaniu towarów.

Lokalizacja pojazdów

Definicja własnych geostref

Kontrola zużycia paliwa

Kontrola czasu pracy i postojów

Dlaczego my?

System GeoNAVI to połączenie wieloletniego doświadczenia, najlepszych technologii produkowanych w Europie oraz funkcjonalności, które powstawały na życzenia naszych klientów przez lata.

Dlaczego GEONAVI?

Monitoring samochodów dostawczych to rozwiązanie dla właścicieli firm kurierskich, hurtowni, piekarni czy magazynów, które każdego dnia dostarczają towar do klientów w Polsce i za granicą.

Dopasowane do Twoich potrzeb rozwiązania GeoNAVI umożliwiają sprawdzanie lokalizacji pojazdu w czasie rzeczywistym, dzięki czemu zawsze wiesz, kiedy towar zostanie dostarczony pod wskazany adres. Bądź zawsze na bieżąco, wykorzystując powiadomienia o dotarciu do zdefiniowanej strefy.

Monitoring samochodów dostawczych to również możliwość dokładnej rejestracji czasu jazdy i postoju oraz zdalnego odczytu danych z tachografu i karty kierowcy w przypadku pojazdów ciężarowych o wadze przekraczającej 3,5 tony.

Z naszą pomocą zoptymalizujesz również koszty utrzymania floty i pracy kierowców – wystarczy urządzenie pozwalające na kontrolę zużycia paliwa oraz analizę parametrów pracy samochodu dostawczego (obrotów silnika, poziomu paliwa czy aktualnej prędkości).

ZAOSZCZĘDŹ DO 20% NA PALIWIE
MONTAŻ NA TERENIE CAŁEGO KRAJU
NIEZAWODNE URZĄDZENIA FIRMY TELTONIKA

Sprawdź inne zastosowania

Systemu GeoNAVI
Siedziba firmy:
ul. Spacerowa 1/4
62-811 Kościelna Wieś
Wsparcie techniczne:
Pon. - Pt. 8.00-16.00
Sobota 8.00-16.00

MASZ PYTANIA? NASI SPECJALIŚCI CHĘTNIE NA NIE ODPOWIEDZĄ

    Dziękujemy za przesłanie wiadomości