Monitoring GPS samochodów osobowych

Biały samochód.

Monitoring samochodów osobowych

Najczęściej wybierany do monitoringu przedstawicieli handlowych oraz ochrony aut.

Automatyzacja rozliczeń i ewidencji

Kontrola zużycia paliwa

Ochrona przed kradzieżą

Śledzenie tras pojazdów

Dlaczego my?

System GeoNAVI to połączenie wieloletniego doświadczenia, najlepszych technologii produkowanych w Europie oraz funkcjonalności, które powstawały na życzenia naszych klientów przez lata.

Poznaj zalety systemu GeoNAVI?

Monitoring GPS pojazdów daje dziesiątki możliwości zarządzania flotą samochodową, które pomagają w codziennej optymalizacji delegowanych zadań i obniżenia kosztów utrzymania floty.

Jedną z funkcjonalności jest kontrola zużycia paliwa, dzięki której możesz obniżyć miesięczny koszt nawet o 20%, monitorując liczbę tankowań czy ewentualnych ubytków paliwa. Wraz z nią otrzymujesz dostęp do szczegółowej analizy stylu jazdy kierowców.

W ofercie GeoNAVI znajdziesz również możliwość śledzenia tras pojazdów w czasie rzeczywistym, ewidencji ich przebiegu oraz rozgraniczenia jazdy służbowej od prywatnej. Nadajnik GPS rozgranicza kilometry przejechane w trakcie pracy od tych pokonanych w wolnych chwilach, upraszczając rozliczenie z Urzędem Skarbowym. Z myślą o naszych klientach przygotowaliśmy również wiele udogodnień, takich jak 1-miesięczny okres wypowiedzenia, dostęp do wszystkich danych przez cały okres współpracy, czy montaż na terenie całej Polski również z dojazdem do klienta.

Zarządzanie flotą samochodową staje się jeszcze łatwiejsze dzięki kontroli czasu pracy, ochronie przed kradzieżą i monitoringowi przeglądów technicznych.

ZAOSZCZĘDŹ DO 20% NA PALIWIE
MONTAŻ NA TERENIE CAŁEGO KRAJU
NIEZAWODNE URZĄDZENIA FIRMY TELTONIKA

Sprawdź inne zastosowania

Systemu GeoNAVI
Siedziba firmy:
ul. Spacerowa 1/4
62-811 Kościelna Wieś
Wsparcie techniczne:
Pon. - Pt. 8.00-16.00
Sobota 8.00-16.00

MASZ PYTANIA? NASI SPECJALIŚCI CHĘTNIE NA NIE ODPOWIEDZĄ

    Dziękujemy za przesłanie wiadomości