Monitoring samochodów osobowych

Monitoring samochodów osobowych
Najczęściej wybierany do monitoringu przedstawicieli handlowych oraz ochrony aut.
Kontrola pracowników
Kontrola zużycia paliwa
Ochrona przed kradzieżą
Śledzenie tras pojazdów

Dlaczego my?

System GeoNAVI to połączenie wieloletniego doświadczenia, najlepszych technologii produkowanych w Europie oraz funkcjonalności, które powstawały na życzenia naszych klientów przez lata.

Poznaj zalety systemu GeoNAVI?

Monitoring GPS pojazdów daje dziesiątki możliwości zarządzania flotą samochodową, które pomagają w codziennej optymalizacji delegowanych zadań i obniżenia kosztów utrzymania floty.

Jedną z funkcjonalności jest kontrola zużycia paliwa, dzięki której możesz obniżyć miesięczny koszt nawet o 20%, monitorując liczbę tankowań czy ewentualnych ubytków paliwa. Wraz z nią otrzymujesz dostęp do szczegółowej analizy stylu jazdy kierowców.

W ofercie GeoNAVI znajdziesz również możliwość śledzenia tras pojazdów w czasie rzeczywistym, ewidencji ich przebiegu oraz rozgraniczenia jazdy służbowej od prywatnej. Nadajnik GPS rozgranicza kilometry przejechane w trakcie pracy od tych pokonanych w wolnych chwilach, upraszczając rozliczenie z Urzędem Skarbowym. Z myślą o naszych klientach przygotowaliśmy również wiele udogodnień, takich jak 1-miesięczny okres wypowiedzenia, dostęp do wszystkich danych przez cały okres współpracy, czy montaż na terenie całej Polski również z dojazdem do klienta.

Zarządzanie flotą samochodową staje się jeszcze łatwiejsze dzięki kontroli czasu pracy, ochronie przed kradzieżą i monitoringowi przeglądów technicznych.

ZAOSZCZĘDŹ DO 20% NA PALIWIE
MONTAŻ NA TERENIE CAŁEGO KRAJU
NIEZAWODNE URZĄDZENIA FIRMY TELTONIKA

Sprawdź inne zastosowania

Systemu GeoNAVI
Siedziba firmy:
ul. Spacerowa 1/4
62-811 Kościelna Wieś
Księgowość i windykacja: